Certifikace

Autosock automobilkyVývoj, testy, schválení, certifikace a homologace produktu byla provedena v úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a různých národních a mezinárodních akreditovaných certifikačních orgánů.

Od roku 2001 je AutoSock certifikován standardem PPP 53219 TÜV SÜD (bezpečnost a výkon) pro osobní vozy s nebo bez přívěsu (třídy vozidel – M1, N1, O1 a O2). Od roku 2006 je AutoSock certifikován standardem PPP 53283 TÜV SÜD (bezpečnost a výkon) pro autobusy a nákladní vozy s nosností nad 3,5t s nebo bez přípojených přívěsů (třídy vozidel – M2, M3, N2, N3, O3, O4 ). Textilní sněhové řetězy AutoSock jsou certifikovány jako "Winter Protective Overall" a "Snow Chain Equivalent" (ekvivalent k sněhovým řetězům) a jsou jako první produkt registrován v nové kategorii pro nekovové sněhové řetězy.

V roce 2008 splnil AutoSock požadavky ÖNORM V 5121.

Textilní sněhové řetězy AutoSock jsou také schváleny několika světovými automobilkami – BMW Group, Citroën, Fiat Group, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Seat, Suzuki, Daihatsu, Volvo, VW a dalších.

Následující graf je výsledkem testů, prováděných nezávislým akreditovaným certifikačním orgánem v roce 2011:

AutoSock graf porovnani s kovovym snehovym retezem

Certifikáty sněhových řetězů AutoSock

Copyright © 2015 DD PNEU s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Designed by bb9

Back to top